Про компанію!

Одяг торгових марок «Рівненський льонокомбінат» і «Goldi» ® – це 100% вітчизняний український продукт, основною складовою якого є високоякісна бавовняна пряжа. Завдяки використанню найсучасніших технологій і високій кваліфікації понад 1000 працівників двох наших фабрик у Рівному і дитячого одягу.

 

В Інтернет-магазині «Рівненський льонокомбінат – Goldi» відповідно до сезону представлений найширший асортимент одягу для чоловіків, жінок і дітей. Крім того, щотижня колекція поповнюється новими моделями, які сьогодні користуються особливим попитом.

Хмельницькому, які пройшли навчання у провідних європейських і світових виробників, трикотажні тканини Рівненського льонокомбінату відповідають усім вимогам сучасного споживача: вони екологічно чисті, приємні до тіла, і водночас витривалі – не збігаються і не кошлатяться, не линяють під час прання. Тому за доступну для будь-якого гаманця ціну споживач отримує модну, якісну і довговічну річ.

Наше обладнання- це виключно передовоі світові технології, лінії переважно німецького виробництва, а відповідно німецької якості, на яких ми виготовляємо трикотажне полотно з використанням бавовняної, віскозної, акрилової, поліефірної пряжі, а також їх сумішей.

Ми з великою повагою ставимося до наших клієнтів, тому ретельно контролюємо якість нашої продукції. А повний цикл виробництва є запорукою того, що ви отримуєте найкращий товар за найнижчою ціною.

Наша продукція – це вітчизняний трикотаж кращої якості за цінами виробника, прекрасний вибір сучасного жіночого, чоловічого та дитячого одягу.